Terviseportaal ja TEHIKu koduleht destktopil.
13. dets 2023

Uus terviseportaal vahetas välja senise digiloo

Tervisekassa ja Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) koostööna on valminud uus terviseportaal veebiaadressil www.terviseportaal.ee, mis vahetas välja senise patsiendiportaali www.digilugu.ee.

Digilugu suleti paralleelselt terviseportaali käivitamisega. Kui inimene läheb vanast harjumusest aadressile www.digilugu.ee, suunatakse ta automaatselt terviseportaali lehele.

SKA broneerimissüsteem
23. nov 2023

Puude raskusastme tuvastamise taotluse esitamine muutus lihtsamaks

Alates novembrist saab sotsiaalkindlustusameti iseteeninduskeskkonnas esitada lapse ja vanaduspensioniealise puude raskusastme tuvastamise taotlusi. Lihtsustus ka taotluse täitmine.

SKA broneerimissüsteem
19. okt 2023

Sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses on nüüdsest võimalik nõustamistele aegu broneerida

Sotsiaalkindlustusamet on koostöös Tervise ja Heaolu infosüsteemide Keskusega (TEHIK) broneerimissüsteemi, mis toob riigi teenused inimesele lähemale.

Jurist ja töökeskkonna nõukogu esindaja Merily Rool hoidmas vaimse tervise märgise tunnustust
10. okt 2023

TEHIK pälvis kullakarva vaimse tervise märgise

Peaasi poolt esmakordselt välja antava vaimset tervist väärtustava organisatsiooni märgisega tituleeriti 126 tööandjat, nende seas sai kuldmärgise ka TEHIK! Meie poolt võttis tunnustuse meie õigustalituse juht ja töökeskkonnaspetsialist Merily Rool.

Tervis ja infoturve
18. sept 2023

Ülevaade: viga Perearst3 tarkvaras

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) annab ülevaate seoses Medisoft AS poolt arendatud Perearst3 tarkavaraveaga, mille tõttu võis olla patsiendi haigusloo kokkuvõttel olev info olla seotud teise inimesega. RUS version below!

Hispaania lipp
03. aug 2023

Terviseandmed liiguvad piiriüleselt nüüd ka Hispaaniaga

Alates 3. augustist 2023 on avatud digiretseptide ja patsiendi terviseandmete kokkuvõtete andmevahetus Hispaaniaga. Siiani on digiretseptide andmevahetus  toimunud Soome, Poola, Horvaatia ja Portugaliga.

Kaanepilt terviseportaali brändinguga
14. juuli 2023

Mis sa arvad uuest terviseportaali võimalikust töölaua vaatest?

Tervisekassa ja Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) koostöös luuakse uut terviseportaali, mis vahetab järk-järgult välja praeguse patsiendiportaali Digilugu. Tänaseks on jõutud terviseportaali arendustes etappi, kus on valmimas „Minu töölaud“ vaade, mille kaudu saab terviseportaali sisse loginud inimene ülevaate värskeimast terviseinfost koos tulevaste vastuvõttude, väljaostmata retseptide ning analüüsitulemustega.

Tabletid
13. juuli 2023

Valmis on saanud ravimite nimede hindamise tööriist INNA

Ravimiameti kodulehel e-teenuste alt on nüüdsest kättesaadav ravimite nimede hindamise tööriist INNA, mis aitab hinnata Eestis taotletavate ravimite väljamõeldud nimede sobivust. TEHIKu poolt arendatud veebirakenduse eesmärgiks on vähendada ravimi nimede hindamisele kuluvat aega ja tõsta otsuste ning teenuse kvaliteeti.

Dünaamiline hankesüsteem
23. mai 2023

TEHIK ootab taotlejaid litsentside soetamiseks avaldatud dünaamilisse hankesüsteemi

TEHIK loob järgnevateks aastateks dünaamilise hankesüsteemi (DHS), mille alusel on võimalik tellida litsentse koos nende juurde kuuluvaga. Täpsemad teenuse tellimise tingimused ja nõuded on võimalik panna paika alles seotud hanke (konkurss olemasoleva DHS alusel) läbiviimisel, mis tagab paindlikkuse litsentside tellimiseks vajaduspõhiselt ning samas võimaldab hankida lühema tähtajaga kui avatud või rahvusvahelises menetluses.