Üleriigilise digiregistratuuri eesmärk on muuta eriarsti vastuvõtuaja leidmine inimese jaoks lihtsamaks. See lahendus annab patsiendile valikuvabaduse leida ja broneerida aegu arsti vastuvõtule ühest kohast, ilma et ta peaks erinevaid raviasutusi läbi helistama või kasutama tervishoiuteenuse osutajate vastuvõtuaegade broneerimise keskkondi. 

Kuidas digiregistratuur töötab?

  • Üleriigiline digiregistratuur on eriarsti vastuvõtuaegade broneerimise lahendus patsiendiportaalis www.digilugu.ee.
  • Inimene saab ühes vaates broneerida, tühistada ja muuta eriarsti esmaseid vastuvõtuaegu kõikides selle lahendusega liidestunud tervishoiuasutustes.
  • Teenusega on võimalik liituda kõigil, sh eraraviasutustel, kes soovivad, et inimesed näeksid ja saaksid üleriigilise digiregistratuuri kaudu broneerida aegu eriarsti esmastele vastuvõttudele ka nende raviasutuses.
  • Üleriigilises digiregistratuuris saab lisaks haigekassa tasutud vastuvõtuaegadele broneerida aegu ka tasulistele teenustele. Lahenduses kehtib reegel, et haigekassa poolt  tasutud nii saatekirjaga kui ka saatekirjata teenustele saab broneerida vaid ühe vastuvõtuaja.
üdr

Viimased arengud

2021. kevadel lõime üleriigilise digiregistratuuri võimaluse broneerida aegu COVID-19 vaktsineerimiseks üle Eesti. Loe lähemalt SIIT.

Vaata videost, kuidas broneerida vaktsineerimise aega digiregistratuuris.