Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus (TEHIK) on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kompetentsikeskus tervise-, sotsiaal- ja töövaldkonnas. Viime ellu avaliku sektori olulisemaid IT-projekte, nõustame teisi riigiasutusi uute arenduste ja halduse osas ning oleme teerajajaks uutele tehnoloogilistele lahendustele.

Siin saad sa olla tõeline nähtamatu kangelane. Paljud ei tea, et sa oled olemas, aga masse mõjutad sa igal juhul.

Vabad töökohad leiad lehe alt. Enne väike ülevaade, kuidas me TEHIKus asju näeme ja mida oma kangelastele pakume.

 

SINU TÖÖL ON MÕJU

TEHIKu projektid hõlmavad endas Sotsiaalministeeriumi haldusalas olevaid valdkondi, mille mõju tunned igas Eesti kodus, töökohas või haiglas. Meie ülesanne on valmis arendada ja ülal pidada kõiki infosüsteeme, mis hoiustavad terviseandmeid, maksavad pensione ja hüvitisi ning kaasajastavad tööohutust. Oleme tugevas vastuolus stereotüüpse nägemusega, et avalikus sektoris on igav või et protsessid ei liigu kiiresti. Vastupidi – TEHIKus näed, et avalik sektor võib olla tõeline lõbustuspark, kus pingutatakse uute ja paremate lahenduste loomise nimel. Loe meist lähemalt SIIT.

KAASAEGNE KESKKOND, PAINDLIKUD LAHENDUSED TÖÖTAMISEKS

Meie puhketuba

Töö TEHIKus on korraldatud agiilselt ja vähese hierarhiaga, et tagada projektide kiire ja tõhus valmimine. Uksed on kõikidel tubadel avatud, et likvideerida heade mõtete kinnijäämist.

TEHIKu surfilipp, taustaks maakoht

Teretulnud on töötamine nii kontoris kui ka kodus. TEHIKus hinnatakse töö tulemust, mitte seda, kus seda tehakse. Kõige olulisem on, et sa tunneksid end hästi olles meiega või meist eemal.

TEHIKu koosseis ülesvõetuna

Meiega on juba liitunud üle 200 eksperdi, kes on parasjagu oma kõige kõvemat rida CV-sse kirjutamas. Tule ja saa osa e-riigi arendamisest, millesugust maailmas kusagil mujal ei pakuta.

Sinu tööl on tähendus, sest sa muudad tervise-, sotsiaal- ja töövaldkonna teenused inimestele kättesaadavamaks. Nad kõik ei tule küll sind isiklikult tänama, aga see on vist isegi positiivne.

Me lubame, et aitame sul leida koolitusi, sest me teame, et sa tahad areneda. Sinu töö on rahvusvaheline ja toob su lauale väga huvitavaid arenguvõimalusi.

MEILE ON TÄHTIS TERVIS JA HEAOLU. PÄRISELT.

Meie jaoks on oluline, et meie töötajad oleksid puhanud ja terved. 35 päeva puhkust on kõigest jäämäe tipp! Me teame, et monitori taga töötamine võib olla silmadele koormav ning seetõttu toetame prillide või läätsede soetamist. Kompenseerime töötervishoiuarsti poolt määratud massaaži, toetame sportimist ja vaimse tervise hoidmist. Töötaja jaoks tähtsad elusündmused on olulised ka meile ning võimaldame selleks puhuks tasustatud vabu päevi. Kui tunned, et vajad siiski ühte vaba päeva veel oma tervise hoidmiseks, siis selleks on TEHIKus tervisepäevad.

TEHIKu töötajad mängimas piljardit
"Me ei tee teenuseid kodanikele ega elanikele ega asukatele. Me teeme neid inimestele. Muidu ei oleks meie tööl mitte mingit mõtet." - Helen Simisker, Terviseametile suunatud e-teenuste juht

ET SIIS...

...kui tundsid seda lugedes, et sooviksid olla osa Eesti e-riigi arenguloost ja meie pakutu vastab Sinu ootustele, siis võta julgelt ühendust personal[at]tehik.ee.

Kui soovid veel TEHIKu asutamise, koosseisu, osakondade, struktuuri jpm kohta lugeda, siis SIIT leiab lisa. 

 

PRAKTIKA

Isegi kui sa alles õpid, ka siis on sul võimalus meie juures midagi korda saata. Vastavalt võimalustele võtame endale praktikante, kelle õpingud on seotud testimise, rakenduste/süsteemi/võrgu administreerimise või muude IKT kompetentsidega. Kui sinu õpitavat eriala siin ei mainitud, aga sul on ikkagi soov meile praktikale tulla, siis vaatame ikka võimalused üle.

Liitu TEHIKu praktikantide kambaga ➜

Etteruttavalt võib aga öelda, et kuna arendused tellib täna veel TEHIK hangetega sisse, siis arendajale meil hetkel ei ole praktika juhendajat pakkuda. Aga kes teab, võib-olla õige pea. ;)

TEHIKus ootab sind enam kui 200 nähtamatut kangelast, kes aitavad sul praktika läbida viperusteta.

Töökuulutused

  • Eesti 31.12.2024
    PRAKTIKA TEHIKUS
    Loe edasi
  • Tallinn 27.05.2024
    TUGITEENUSTE OSAKONNA JUHT
    Loe edasi