Skip to main content

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse töökuulutused

Kui oled huvitatud tööst või praktikast TEHIKus, aga sobivat konkurssi ei ole parasjagu käimas, siis saada kiri personal(at)tehik.ee või helista 6269 260.

 

Töötamine TEHIKus

  • Tulemus on tähtis

Meie töö eesmärk on nutikalt ja mõjusalt luua väärtust Eesti inimestele. Me loome ja pakume inimestest lähtuvaid teenuseid, hoiame fookust ning hoolitseme, et olemasolevate vahenditega luuakse parimad lahendused. Oleme nõudlikud ent õiglased enese ja oma partnerite suhtes. Meil on selge siht ja eesmärgid ning vabadus ellu rakendada oma oskused, teadmised ja asjatundlikkuse – selle, mida just iga inimene kõige paremini teeb. 

  • Parimad lahendused sünnivad koostöös

Koostöö ja meeskonnavaim on edu alustala. Me teame oma panust tervikus ja teeme oma tööd südamega. Me õpime koos, kasvame koos ja saavutame koos.

  • Uudishimu viib edasi

Me küsime küsimusi, tunneme huvi, õpime. Uued ideed, „kastist välja“ lähenemised seavad vanad arusaamad ja teguviisid kahtluse alla ja nii sünnib uus väärtus. Meie juures on võimalik õppida uut kui pakkuda ise lahendusi. Iga uus päev pakub väljakutseid ja tööpäevad mööduvad lennates.

  • Tasakaalus peitub edu võti

Hoolitseme oma töötajate heaolu eest – võimaldame puhkust 35 kalendripäeva aastas, oleme paindlikud tööaja ja -koha suhtes, toetame töötajate sporditegemist ning hoolime töötajate tervisest.