Terviseportaali korrektseks töötamiseks, kasutuse analüüsimiseks ning külastajatele parima kasutusmugavuse pakkumiseks paigutame sinu seadme (arvuti, nutiseade vms) brauserisse küpsised.

Küpsis ise on väike tekstifail, mis sisaldab teavet, mida kasutatakse kasutaja äratundmiseks ja veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsised tagavad Terviseportaali parema vastavuse sinu vajadustele, et saaksid portaalist paremini vajalikku infot leida ning et veebilehe kasutamine oleks turvaline.

Küpsised ei loe sinu seadmest ise informatsiooni ja ei edasta seda veebi.

 

Tingimata vajalikud küpsised

Need küpsised võimaldavad sul Terviseportaalis ringi liikuda ja ei kogu sinu kohta teavet, mida võib kasutada turunduslikel eesmärkidel. Lisaks ei mäleta vajalikud küpsised, mis lehtedel oled internetis viibinud. Terviseportaal ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult, seega ei saa neid küpsiseid keelata.

 

Küpsise nimi  

Allikas

Aegumise tähtaeg

Eesmärk

session_token

www.terviseportaal.ee

30 minutit

Kasutatakse sessiooni jälgimiseks

callback_url

www.terviseportaal.ee

Sessioon

Kasutatakse sessiooni alguse jälgimiseks

csrf_token

www.terviseportaal.ee

Sessioon

Kasutatakse portaali turvalisuse tagamiseks ja CSRF rünnakute peatamiseks

 

Küpsiste haldamine ja kustutamine brauserist

Terviseportaalis kasutatavaid küpsiseid saab brauseris lubada või keelata. Küpsise või küpsisekategooria keelamine ei kustuta automaatselt küpsist sinu seadme brauserist. Juhised küpsiste haldamiseks: Chrome, Edge