Üldkontakt

Uus-Tatari 25, 10134, Tallinn

+372 7943 900

info@tehik.ee

Registrikood: 70009770

Kasutajatugi

Tööpäevadel kell 7-22

+372 7943 943

abi@tehik.ee

 

Press

+372 7943 900

press@tehik.ee

Kõneisikud

Portee Katrin Reinholdist

Katrin Reinhold

Direktor

katrin.reinhold@tehik.ee

Katrin seisab hea selle eest, et riigi noorim, ent tegijaim IT-maja hoiaks õiget kurssi elutähtsate e-teenuste loomisel.

Portreepilt

Kerli Lubja

Õigustalituse juhataja

kerli.lubja@tehik.ee

Kerli ja tema meeskonna terava pilgu all valmivad riigihanked, tänu millele TEHIK oma teenuseid luua saab – loomulikult koos erasektori tublimate tegijatega.

Portreepilt

Karilin Engelbrecht

Kommunikatsioonijuht

karilin.engelbrecht@tehik.ee +37253801721

Karilin aitab TEHIKu töid ja tegemisi viia laiema avalikkuseni.

Portreepilt

Tõnis Komp

Infoturbe osakonna juhataja

tonis.komp@tehik.ee

Tõnis ja tema tiim kaitsevad meid küberpahalaste eest ning hoiavad kõiki andmeid seitsme luku ja riivi taga.

Portreepilt

Tõnis Jaagus

Tervise talituse juhataja

tonis.jaagus@tehik.ee

Tõnise ja tema meeskonna teha on meie tervisevaldkonna e-teenuste arendused.

Portreepilt

Tanel Tera

E-teenuste osakonna juhataja

tanel.tera@tehik.ee

Tanel ja tema tiim loovad ning arendavad Eesti olulisemaid e-teenuseid tervise-, töö- ja sotsiaalvaldkonnas.

Portreepilt

Tuuli Pentjärv

Sotsiaalkaitse talituse juhataja

tuuli.pentjarv@tehik.ee

Tuuli meeskonna laual on Eesti kõige tähtsamad sotsiaalvaldkonna e-teenuste arendused.

Portreepilt

Priit Raspel

Andmekorralduse ja andmeanalüüsi osakonna juhataja

priit.raspel@tehik.ee

Priit juhib andmekorralduse ja andmeanalüüsi meeskonda. Ta on TEHIKu ja võib-olla kogu Eesti staažikaim infotehnoloog ja -filosoof. Lisaks TEHIKule on Priit andmealaseid teadmisi jaganud peaaegu kõigis Tallinna kõrgkoolides.

Portreepilt

Rasmus Kästik

Infosüsteemide halduse osakonna juhataja

rasmus.kastik@tehik.ee

Rasmus ja tema tiim seisavad hea selle eest, et kõik e-teenused püsti oleks ning kõik infosüsteemid hoitud ja hallatud saaks.

martin

Martin Õunap

Peaarhitekt

martin.ounap@tehik.ee

Martin teab TEHIKu lahenduste arhitektuurist kõike, mõtleb kastist välja ja üldjuhul pilvelahenduste poole.