Üldkontakt

Uus-Tatari 25, 10134, Tallinn

+372 7943 900

info@tehik.ee

Registrikood: 70009770

Kasutajatugi

Tööpäevadel kell 7-22

+372 7943 943

abi@tehik.ee

 

Press

+372 7943 900

press@tehik.ee

Kõneisikud

Portreepilt

Kerli Lubja

Õigustalituse juhataja

kerli.lubja@tehik.ee

Kerli ja tema meeskonna terava pilgu all valmivad riigihanked, tänu millele TEHIK oma teenuseid luua saab – loomulikult koos erasektori tublimate tegijatega.

Portreepilt

Karilin Engelbrecht

Kommunikatsioonijuht

karilin.engelbrecht@tehik.ee +37253801721

Karilin aitab TEHIKu töid ja tegemisi viia laiema avalikkuseni.

Portreepilt

Tanel Tera

E-teenuste osakonna juhataja

tanel.tera@tehik.ee

Tanel ja tema tiim loovad ning arendavad Eesti olulisemaid e-teenuseid tervise-, töö- ja sotsiaalvaldkonnas.

Portreepilt

Tõnis Komp

Infoturbe osakonna juhataja

tonis.komp@tehik.ee

Tõnis ja tema tiim kaitsevad meid küberpahalaste eest ning hoiavad kõiki andmeid seitsme luku ja riivi taga.

monika

Monika Heinrand

Sotsiaalkaitse talituse juhataja

monika.heinrand@tehik.ee

Monika ja tema tubli meeskond seisavad sotsiaalvaldkonna e-teenuste eest.

Portreepilt

Tõnis Jaagus

Tervisetalituse juhataja

tonis.jaagus@tehik.ee

Tõnise ja tema meeskonna teha on meie tervisevaldkonna e-teenuste arendused.

martin

Martin Õunap

Peaarhitekt

martin.ounap@tehik.ee

Martin teab TEHIKu lahenduste arhitektuurist kõike, mõtleb kastist välja ja üldjuhul pilvelahenduste poole.

epp

Epp Immato

Andmekorralduse ja andmeanalüüsi osakonna juhataja

epp.immato@tehik.ee

Epp juhib andmekorralduse ja andmeanalüüsi meeskonda.